Whoopi goldberg vermögen

whoopi goldberg vermögen

whoopi goldberg vermögen

Whoopi goldberg vermögen | Wynagrodzenie i bogactwo: Whoopi Goldberg to amerykańska komiczka, aktorka, autorka, prezenterka talk-show, piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka polityczna o wartości netto 60 milionów dolarów. Zarabia 8 milionów dolarów rocznie jako współprowadząca The View. Caryn Elaine Johnson, matka Whoopi, urodziła Whoopi 13 listopada 1955 roku w Nowym Jorku. Była uczennicą św.

Chelsea- Columba’s Elliotta, prywatna szkoła katolicka. Po rzuceniu szkoły średniej Whoopi przeniosła się do Niemiec Wschodnich, gdzie przez jakiś czas pracowała w teatrze. W rezultacie podjęła decyzję o przeprowadzce do Berkeley, gdzie wykonywała dorywcze prace, takie jak kelnerowanie i układanie cegieł. W zespole teatralnym Blake Street Hawkeyes zaczęła uczyć komedii.

Zajęcia aktorskie i taneczne, a także szereg ról teatralnych.
Filmografia: Zadebiutowała na ekranie w filmie Obywatel: nie tracę umysłu, oddaję go (1982). W 1983 roku Whoopi Goldberg stworzyła jednoosobowy pokaz zatytułowany Whoopi Goldberg, który był wystawiany na Broadwayu, a sztuka zawierała różne monologi postaci. To

wystąpił w 156 przedstawieniach. Dopiero w 1985 roku dostała swój wielki przełom, grając Cecile w Kolorze fioletowym, dzięki Stevenowi Spielbergowi. Za film przyznano jedenaście nominacji do Oscara, w tym nominację dla Goldberga dla najlepszej aktorki. Na początku lat 90. kariera Whoopi naprawdę nabrała rozpędu.

medium w filmie Ghost z 1990 roku, w którym wystąpili Patrick Swayze i Demi Moore. Tylko dwie czarne kobiety zdobyły Oscara w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa, a ona była jedną z nich. Zanim Sister Act został wydany w 1992 roku, Goldberg zagrał w dwóch filmach Star Trek. Mając ponad 200 milionów dolarów wpływów ze sprzedaży biletów, Goldberg był w stanie:


whoopi goldberg vermögen

Za swój występ była nominowana do Złotego Globu. Następnie powtórzyła swoją rolę w Siostrze Akt 2: Powrót do nawyku. Po raz pierwszy gościła Oscara w 1994 roku. Corrina, Corrina i The Little Rascals to tylko niektóre z filmów, w których wystąpiła w latach 90. XX wieku. Jaka to była dekada dla Whoopi, kiedy zdobyła wiele głośnych ról.

drugoplanowe role m.in. w takich filmach jak How Stella Got Her Groove Back, Girl i Interrupted. Była koproducentem Hollywood Squares w latach 1998-2004. Jako aktorka Star Trek Whoopi wystąpiła w kilku filmach z tej serii. Mimo trudnego roku aktorka wciąż ma miliony na pomoc. Według People With Money 66-letnia Whoopi Goldberg jest czołową gwiazdą.

szacunkowe zarobki z wielu źródeł wynoszące 82 miliony dolarów dla 10 najlepiej zarabiających aktorek 2022 roku.

Aktorka wydawała się być na spirali w dół dopiero w 2020 roku. W mgnieniu oka znalazła się z powrotem na szczycie stosu. Jeśli chodzi o zarabianie jako aktorka, Goldberg znalazła się na szczycie listy, według magazynu People With Money, który opublikował artykuł w sobotę, 6 sierpnia.

W ogromnych 82 milionach dolarów między lipcem 2021 a lipcem 2022, wyprzedzając swoich najbliższych konkurentów z różnicą 50 milionów dolarów.

Według CelebrityNetWorth.com, wartość netto Whoopi Goldberg wynosi około 45 milionów dolarów. Nie tak dawno Whoopi Goldberg była tylko kolejnym aspirującym aktorem/komikem, który próbował zrobić karierę w Hollywood. I minęło dużo czasu


whoopi goldberg vermögen

Caryn Elaine Johnson to imię Whoopi Goldberg. Ile jest warta Missy? Jej wartość netto wyniesie około 50 milionów dolarów do 2022 roku, co czyni ją jedną z najbogatszych artystek hip-hopowych na świecie. W prawdziwym życiu Caryn Elaine Johnson występuje pod pseudonimem Whoopi Goldberg. W 1990 roku była nominowana do Oscara za rolę drugoplanową w filmie Ghost, za który zdobyła już Złoty Glob.

Jej rola w Kolorze fioletowym była nominowana do Oscara dla najlepszej aktorki w 1985 roku. Hattie McDaniel zdobyła także wiele innych nagród filmowych, w tym nagrodę Emmy za szkolny film specjalny Beyond Tara: Extraordinary Life Hattie McDaniel i Złoty Glob dla Ghost i kolor fioletowy.

Akt Siostry.

Oprócz tego, że jest amerykańską komiczką, aktorką, autorką, gospodarzem talk-show, piosenkarką, autorką tekstów i działaczką polityczną, Whoopi Goldberg ma wartość netto 60 milionów dolarów. Whoopi Goldberg miała udaną karierę filmową od połowy lat 80. do początku lat 90. XX wieku. W ciągu ostatnich kilku lat pracowała głównie jako gospodarz talk-show w telewizji. W słowach Whoopi Goldberg,

Ghost, z udziałem Patricka Swayze i Demi Moore, była jej pierwszą ważną rolą jako medium w latach 90. XX wieku.

W filmie stała się dopiero drugą czarną aktorką, która zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Przed Sister Act Goldberg wystąpił w dwóch filmach Star Trek. Goldberg było powszechnie znane.

jej rola w filmie o wartości 200 milionów dolarów została nominowana do Złotego Globu. Siostra Akt 2: Powrót do nawyku dał jej szansę na powtórzenie swojej roli, co zrobiła z radością. Po raz pierwszy gościła Oscara w 1994 roku. Niektóre z jej innych znaczących ról z lat 90. to Corrina, Corrina i The Little Rascals.

Z drugoplanowymi rolami w filmach takich jak How Stella Got Her Groove Back, Gi

rl, Interrupted i inni, Whoopi Goldberg cieszyła się owocną dekadą w pierwszej dekadzie XXI wieku. Była koproducentem Hollywood Squares od 1998 do 2004 roku. Star Trek: The Next Generation pojawił się również w kilku odcinkach Whoopi. W filmie Tylera Perry’ego For Colored Girls wystąpiły Whoopi Goldberg i Janet Jackson.

  1. Na całym świecie zarobiono ponad 38 milionów dolarów na premierze filmu, który był powszechnie chwalony. W tym samym roku użyczyła głosu w uznanym i lukratywnym sukcesie kasowym Toy Story 3. Strut, wyprodukowany przez firmę Golberg serial reality dla Oxygen, miał premierę w 2016 roku. W 2018 roku zagrała w Nobody’s Fool Tylera Perry’ego z Tiffany Haddish.

Jako współprowadząca i prezenterka The View, Whoopi Goldberg jest również dobrze znana w mediach. Zastąpiła Rosie O’Donnell w serialu w 2001 roku. Goldberg jest także autorką książek dla dzieci i literatury faktu, oprócz swoich ról filmowych i telewizyjnych. Na scenie wystąpiła w Sister Act, w którym zagrała także na Broadwayu w 2010 roku.

wytworzony.

Współzałożycielka firmy Whoopi and Maya, produkującej lecznicze produkty z konopi indyjskich dla kobiet ze skurczami menstruacyjnymi, jest znakomitą bizneswoman.


whoopi goldberg vermögen

Whoopi goldberg vermögen | Wynagrodzenie i bogactwo: Whoopi Goldberg to amerykańska komiczka, aktorka, autorka, prezenterka talk-show, piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka polityczna o wartości netto 60 milionów dolarów. Zarabia 8 milionów dolarów rocznie jako współprowadząca The View. Caryn Elaine Johnson, matka Whoopi, urodziła Whoopi 13 listopada 1955 roku w Nowym Jorku. Była uczennicą św. Chelsea-…

Whoopi goldberg vermögen | Wynagrodzenie i bogactwo: Whoopi Goldberg to amerykańska komiczka, aktorka, autorka, prezenterka talk-show, piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka polityczna o wartości netto 60 milionów dolarów. Zarabia 8 milionów dolarów rocznie jako współprowadząca The View. Caryn Elaine Johnson, matka Whoopi, urodziła Whoopi 13 listopada 1955 roku w Nowym Jorku. Była uczennicą św. Chelsea-…

Leave a Reply

Your email address will not be published.