Sharon stone vermögen

sharon stone vermögen

sharon stone vermögen

Sharon stone vermögen | W Meadville w Pensylwanii Joseph William Stone II i Dorothy Marie (z domu Lawson) przywitali Sharon Vonne Stone na świat 10 marca 1958 roku, czyniąc świat jeszcze bardziej błogosławionym. Stone, drugie dziecko rodziny, urodziło się w 1952 roku, aby poznać swojego starszego brata Michaela, który urodził się w 1951 roku. żeńskie rodzeństwo

Kelley ma też starszego brata Patricka. W klasie robotniczej pracowali z nią odpowiednio twórca narzędzi i form oraz księgowy. Jako dziecko Sharon Stone była bardzo inteligentnym dzieckiem o wysokim IQ, od którego powszechnie oczekiwano, że zostanie prawnikiem ze względu na jej zdolności akademickie. Miała 5 lat, kiedy

Drugoklasiści już to zrobili.

Z drugiej strony Sharon Stone bardziej pociągała kariera w showbiznesie i jedyne, o czym mogła myśleć podczas oglądania telewizji, to to, jak pewnego dnia mogła tam być. Pewnego dnia miała nadzieję zostać następną Marilyn Monroe, jak kiedyś powiedziała swojej rodzinie. Kiedy była starsza, studiowała sztuki piękne i kreatywne pisanie na Uniwersytecie Maryland w College Park.

w Edinboro University of Pennsylvania w Pensylwanii.

Jeśli chodzi o spełnienie marzeń z dzieciństwa o byciu gwiazdą telewizyjną, Stone zaczęła od udziału w konkursach. Brała udział w konkursie Miss Crawford County w Pensylwanii jako studentka i wygrała. Sharon Stone przeprowadziła się do New Jersey, aby kontynuować karierę modelki po porzuceniu college’u za radą jednego z sędziów. Modelowanie przez Ford Motor Company

Kariera Stone jako modelki nabrała rozpędu po tym, jak podpisała kontrakt z agencją, aw ciągu kilku miesięcy pojawiła się zarówno w reklamach telewizyjnych, jak i prasowych. Przeniosła się do Europy z Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę jako aktorka. Stardust Memories, film Woody’ego Allena z 1980 roku, był jej pierwszą aktorską rolą. Pierwsze zaręczyny miała w następnym roku, w 1981 roku.


sharon stone vermögen

rola księdza w horrorze Śmiertelne błogosławieństwo Początkowo Sharon Stone miała trudności z wylądowaniem wysokobudżetowych ról w latach 80., ale jej rola z 1990 r. jako miłość Arnolda Schwarzeneggera w filmie science fiction Total Recall Paula Verhoevena zmieniła to. thriller erotyczny The Kissing Booth był jej kolejnym wielkim sukcesem z reżyserem Paulem Verhoevenem.

Podstawowy Instynkt, który uczynił ją międzynarodową gwiazdą. Stone zagrał w filmie wiele zseksualizowanych ról i stał się symbolem seksu dzięki swojej roli. Życie na początku: Sharon Vonne Stone urodziła się w Meadville w Pensylwanii 10 marca 1958 roku. W drugiej klasie Stone był uważany za dziecko uzdolnione akademicko.

pięć lat temu dzisiaj. W 1975 roku uzyskała maturę. Stone była finalistką Miss Crawford County, Pennsylvania i Miss Pennsylvania podczas studiów na Edinboro University of Pennsylvania. Sędziowie konkursu Pageant doradzili jej, aby opuściła szkołę i rozpoczęła karierę modelki w Nowym Jorku. Kamień przeszedł na emeryturę w 1977 roku.

Po przeprowadzce z Pensylwanii do New Jersey, aby zatrzymać się u ciotki, wróciłem do Pensylwanii. Cztery dni po podpisaniu kontraktu z Ford Modeling Agency w Nowym Jorku wystąpiła w wielu reklamach telewizyjnych dla restauracji fast food i firm kosmetycznych. Niewielka rola w filmie w latach 80. przekonała Stone, że chce zrezygnować z modelingu i zająć się aktorstwem.

„Wspomnienia z gwiezdnego pyłu” Woody’ego Allena Kiedy pojawiła się w filmie „Różnice nie do pogodzenia” z 1984 roku, odegrała znacznie większą rolę. Allan Quartermain, King Solomon’s Mines, Over the Law oraz War and Remembrance to tylko niektóre z jej innych filmów w tym okresie. Rok 1990 był punktem zwrotnym w karierze Sharon Stone.

pojawił się u boku Arnolda Schwarzeneggera w filmie „Total Recall”.

Jej pierwszy i najważniejszy instynkt przyniósł jej nominację dla najlepszej aktorki do Złotych Globów. Srebro (1993), Kasyno (1995), Potężny (1998), Muza (1999) i Ostatni taniec (1999) to tylko niektóre z jej filmów z lat 90. (1996). Można śmiało powiedzieć, że Sharon Stone miała wiele złych dni.

w towarzystwie, ale ostatecznie jej triumfy przeważają nad jej tragediami. Nawet po tylu latach przemysł filmowy nadal ceni pracę Stone’a. Broken Flowers (2005), Catwoman (2004), Lovelace (2013), The Disaster Artist (2017) i wiele innych to tylko niektóre z jej znaczących filmów XXI wieku. Sharon Stone pojawiła się na dużym ekranie, ale pojawiła się także w kilku mniejszych rolach.


sharon stone vermögen

The Exercise, Agent X, Mosaic, The New Pope i Netflix Ratchet to tylko niektóre z programów telewizyjnych, w których wystąpiła.

Aktorka Sharon Stone zgromadziła pokaźną fortunę. Mówi się, że Instynkt Pierwotny zapłacił jej za rolę pół miliona dolarów. Pod koniec 1993 roku zaczęła otrzymywać za swoje wysiłki siedem postaci.

Każda część. W połowie lat 90. zarabiała średnio 7 milionów dolarów na rolę. Stone zarobił ponad 13 milionów dolarów na sequelu z 2006 roku, Basic Instinct. Według raportów, jej szacowana wartość netto wynosi 60 milionów dolarów. Jednym z jej najbardziej cenionych posiadłości jest dom w West Hollywood w Kalifornii, niegdyś należący do legendarnego aktora Montgomery’ego Clifta, który zyskał sławę w latach 40. XX wieku.

On

poznał Michaela Greenburga na planie Wojny w Vegas Strip War, którą wyprodukował iw której pojawił się Stone, w 1984 roku, i obaj nawiązali przyjaźń. W tym samym roku kalendarzowym zawiązali węzeł. Stone wystąpił w filmie Greenberga z 1986 r. Allan Quatermain i Zaginionym mieście złota. Rozwiedli się w 1990 roku po dwóch latach rozwodu.

Stone poznał Williama MacDonalda podczas kręcenia filmu Sliver w 1993 roku z Billym Baldwinem. Był producentem filmu. Zaproponował Stone’owi po opuszczeniu żony. Zwróciła mu pierścionek za pośrednictwem FedEx, gdy rozwiedli się w 1994 roku. Asystent reżysera Quick and the Dead, Bob Wagner, oświadczył się jej w 1994 roku.

Stone oświadczył się Wagnerowi i wkrótce obaj zostali zaręczeni.

W Walentynki 1998 Stone poślubił Phila Bronsteina, byłego redaktora naczelnego egzaminatora z San Francisco. Roan Joseph Bronstein urodził się im w 2000 roku. W wyniku rozwodu, który miał miejsce w 2004 roku, Bronstein otrzymał wyłączną opiekę nad Roanem. Stone mógł odwiedzić. Niestety, Sharon Stone już z nami nie ma.

W 2001 roku, w wieku 43 lat, doznałem udaru mózgu. Po udarze nauka mówienia była dla niej zupełnie nowym doświadczeniem. Laird Vonne Stone, adoptowany syn Stone’a, urodził się w 2005 roku. Quinn Kelly Stone, jej trzeci syn, został adoptowany w 2006 roku. .

ukończenie edukacji


sharon stone vermögen

Sharon stone vermögen | W Meadville w Pensylwanii Joseph William Stone II i Dorothy Marie (z domu Lawson) przywitali Sharon Vonne Stone na świat 10 marca 1958 roku, czyniąc świat jeszcze bardziej błogosławionym. Stone, drugie dziecko rodziny, urodziło się w 1952 roku, aby poznać swojego starszego brata Michaela, który urodził się w 1951 roku. żeńskie…

Sharon stone vermögen | W Meadville w Pensylwanii Joseph William Stone II i Dorothy Marie (z domu Lawson) przywitali Sharon Vonne Stone na świat 10 marca 1958 roku, czyniąc świat jeszcze bardziej błogosławionym. Stone, drugie dziecko rodziny, urodziło się w 1952 roku, aby poznać swojego starszego brata Michaela, który urodził się w 1951 roku. żeńskie…

Leave a Reply

Your email address will not be published.