Veronica dragalin wikipedia

veronica dragalin wikipedia

veronica dragalin wikipedia

Veronica dragalin wikipedia | Jest Veronica Dragalin V. Dragalin – informacje biograficzne w Wikipedii Biografia: Jako członkini diaspory mołdawskiej, Veronica Dragalin jest adwokatem w amerykańskim Departamencie Korupcji Publicznej i Praw Obywatelskich. Prokurator Generalny Mołdawskiej Autonomii, którego zadaniem jest zapobieganie korupcji w sądownictwie w Mołdawii. Jestem jedną z diaspor mołdawskich i reprezentuję ich.

Wybrany kandydat na stanowisko Prokuratora Generalnego (PA), Republika Mołdawii, po wybraniu w drodze konkursu.

Jest adwokatem amerykańskim w Wydziale Korupcji Publicznej i Praw Obywatelskich, obecnie zajmuje stanowisko Asystenta Prokuratora Stanów Zjednoczonych. Chcielibyśmy, żeby pełniący obowiązki prokuratora generalnego zwrócił na to uwagę. To Dragalin miał najwięcej punktów.

wynik w teście wywiadu wyniósł 72,15.

Kiedy kilka lat temu rodzina Veroniki Dragalin wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, miała zaledwie 11 lat. Jest powszechnie uważana za najlepszą szkołę prawniczą w kraju, a ona uczęszczała do niej. Prokurator prowadził kilka głośnych spraw dotyczących przekupstwa i korupcji w Stanach Zjednoczonych, w tym tę. Elena

Doroczną Konwencję Mołdawsko-Amerykańską organizuje Veronica Dragalin, córka Dragalina.

Urzędnicy rządowi ze Stanów Zjednoczonych i Mołdawii spotkają się z Mołdawianami mieszkającymi w Stanach Zjednoczonych, aby omówić przyszłość ich kraju.

Była w Mołdawii (pierwsza klasa), Włoszech (druga klasa) i Niemczech (trzecia klasa).

ukończyła szkołę podstawową w trzeciej i czwartej klasie.


veronica dragalin wikipedia

Na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii w 2003 roku studiował prawo i kryminologię. Po ukończeniu Methacton High School w 2004 roku rozpoczął studia na Uniwersytecie Pensylwanii. Był w szkole od września do grudnia ubiegłego roku.

w Madrycie w Hiszpanii, na tamtejszym Uniwersytecie Nowojorskim. Od ukończenia Uniwersytetu Durham w Północnej Karolinie w 2008 roku Veronica Dragalin pracuje jako biochemik i prawnik.
Korupcja była jedną z ponad 300 spraw zbadanych i ściganych.

Oszustwa bankowe, pranie pieniędzy i skorumpowane organizacje przestępcze to przykłady przekupstwa.

Dwóch członków Rady Miasta Los Angeles, w tym jeden z zastępców burmistrza rady, zostało oskarżonych o przekupstwo i utrudnianie wymiaru sprawiedliwości przez jej biuro.
Według jej życiorysu ma długą historię pracy.

Dochodzenie FCPA dotyczące zagranicznych praktyk korupcyjnych

Wnioski Interpolu i Traktatu o wzajemnej pomocy prawnej (MLAT). Ponadto ma duże doświadczenie na sali sądowej, wielokrotnie udzielając instruktaży i zeznań przed IX Okręgowym Sądem Apelacyjnym. Veronica Dragalin biegle posługuje się językiem rumuńskim, angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i niemieckim.

niedoświadczony.

To tylko kilka wyróżnień i nagród, które otrzymała w całej swojej karierze. Nagrodzony przypadek roku Uczył się hiszpańskiego w Hiszpanii od września do grudnia tego roku. W mieście znajduje się madrycki kampus Uniwersytetu Nowojorskiego. Jej życiorys wskazuje, że ukończyła biologię na Uniwersytecie w Durham.

University of Virginia Law School w 2011 r. i University of Virginia’s College of Arts & Sciences w 2008 r.
Ponad 300 spraw dotyczących różnych form korupcji, przekupstwa i prania pieniędzy zostało przez nią zbadanych i postawionych w stan oskarżenia.
Prawnik Veronica Dragalin jest członkiem społeczności diasporycznej i zastępcą prokuratora amerykańskiego, obrońcą publicznym.


veronica dragalin wikipedia

Prokurator Prokuratury Antykorupcyjnej (AP) w Mołdawii i zwycięzca konkursu na Prokuratora Generalnego (CP). Zostało to przedłożone do rozpatrzenia postępującemu prokuratorowi generalnemu. Dragalin zdobył 72,15 na 100 punktów w teście wywiadu. To Dragalin

W wieku 11 lat rodzina Veroniki Dragalin przeniosła się z Rumunii do Stanów Zjednoczonych. Na University of Virginia, jednej z najlepszych uczelni prawniczych w kraju, Veronica Dragalin uzyskała tytuł doktora prawa karnego. Prokuratura w USA prowadziła wiele głośnych spraw. Mołdawia jest krajem śródlądowym w Europie Wschodniej, który graniczy z Ukrainą.

Prokuratura Antykorupcyjna (AP), odpowiednik DNA, rozważała powołanie Veroniki Dragalin na stanowisko dyrektora. Kandydaci na stanowisko prokuratora – szefa antykorupcyjnego przesłuchania zostali przesłuchani przez specjalną komisję. Rada Naczelna zostanie powiadomiona o decyzji Komisji.

Prokuratorzy, którzy złożą wniosek o powołanie. W konkursie wzięło również udział trzech innych prokuratorów. Ion Sturza, były premier Mołdawii, z zadowoleniem przyjął decyzję Komisji Preselekcyjnej, mówiąc, że „amerykański prokurator federalny będzie walczył z mołdawską korupcją”. Według informacji, które można znaleźć na

Uniwersytet w Los Angeles Jednym z prawników w Sekcji Korupcji Publicznej i Praw Obywatelskich Biura Prokuratora Generalnego w Centralnym Okręgu Kalifornii jest Veronica Dragalin, asystentka prokuratora Stanów Zjednoczonych. W tym roku Veronica Dragalin wygrała nagrodę ATF Case of the Year Award,

a w 2020 roku otrzyma ten sam zaszczyt.

Otrzymał nagrodę dyrektora FBI. Była finalistką nagrody First Rank Prosecutor Award i National Young Federal Attorney Award. Biegle posługuje się m.in. rumuńskim, angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, niemieckim i włoskim. Elena Dragalin, matka Mołdawskiego AID i organizacji, wychowała ją jak własną.

Konferencja Mołdawsko-Amerykańska.

Dragalins zadomowili się w Stanach Zjednoczonych.
Kandydat na stanowisko prokuratora antykorupcyjnego ma doświadczenie w ściganiu ponad 300 spraw federalnych, w tym prezentacji przed „wielką ławą przysięgłych”, aktów oskarżenia, przeszukań i podsłuchów, sądów i porozumień procesowych, jak dowiadujemy się z jej życiorysu.

przesłuchania w celu wydania wyroku. Współpracował z Sekcją ds. Korupcji Publicznej i Praw Obywatelskich przy prowadzeniu dochodzeń w sprawie przekupstwa, prania pieniędzy, utrudniania wymiaru sprawiedliwości i innych rodzajów przestępczości zorganizowanej (RICO). członek specjalnej komisji preselekcyjnej

eksperci i potencjalni kandydaci na stanowisko prokuratora Dyrektor IPRE Iulian Groza twierdzi, że zasadniczą kwestią było zapewnienie uczciwości, wiarygodności i jawności procesu wyboru na stanowisko prokuratora na każdym etapie. Mój udział w konkursowym procesie selekcji bardzo mnie ucieszył”. Zgłosiło się wielu zasłużonych osób. Niemniej jednak każdy

Komisarze uważają, że Veronica Dragalin ma niezbędne kwalifikacje i umiejętności, aby pomóc walce antykorupcyjnej naszego kraju stać się bardziej skuteczną, ale być może ważniejsze, aby doprowadzić opinię publiczną w tej sprawie do porozumienia…”.

Iulian Groza, członek Komisji Preselekcyjnej Prezydencji ds. kandydatów na stanowisko prokuratora, powiedział, że ma pełne zaufanie do prokuratury i wymiaru sprawiedliwości w Republice Mołdawii.

„Świetna robota. Według byłego premiera Mołdawii „prokurator federalny ze Stanów Zjednoczonych będzie walczył z korupcją w Republice Mołdawii”.

Szanowny Minister Ion Sturza jest tu dzisiaj. W Mołdawii Prokuratura Antykorupcyjna wybrała Veronicę Dragalin na nowego głównego prokuratora. Dragalins to ludzie, których znam od dawna. Na początku lat 90. wyszli w świat i mieli wyjątkową karierę naukową. Największe wrażenie robią jednak dwie młode damy.

– Jedną z nich jest prokurator Veronica Dragalin – deklaruje była premier Mołdawii.


veronica dragalin wikipedia

Veronica dragalin wikipedia | Jest Veronica Dragalin V. Dragalin – informacje biograficzne w Wikipedii Biografia: Jako członkini diaspory mołdawskiej, Veronica Dragalin jest adwokatem w amerykańskim Departamencie Korupcji Publicznej i Praw Obywatelskich. Prokurator Generalny Mołdawskiej Autonomii, którego zadaniem jest zapobieganie korupcji w sądownictwie w Mołdawii. Jestem jedną z diaspor mołdawskich i reprezentuję ich. Wybrany kandydat na…

Veronica dragalin wikipedia | Jest Veronica Dragalin V. Dragalin – informacje biograficzne w Wikipedii Biografia: Jako członkini diaspory mołdawskiej, Veronica Dragalin jest adwokatem w amerykańskim Departamencie Korupcji Publicznej i Praw Obywatelskich. Prokurator Generalny Mołdawskiej Autonomii, którego zadaniem jest zapobieganie korupcji w sądownictwie w Mołdawii. Jestem jedną z diaspor mołdawskich i reprezentuję ich. Wybrany kandydat na…

Leave a Reply

Your email address will not be published.