rodica mandache biografie

rodica mandache biografie

rodica mandache biografie

rodica mandache biografie |W Iasi w Rumunii urodziła się Rodica Mandache. Dyplom dojrzałości uzyskała w liceum „Oltea Doamna” w Iasi w 1960 roku. Aktorstwo było jego specjalnością w Instytucie Teatru i Kinematografii „IL Caragiale” w Bukareszcie, który ukończył w 1964 roku w klasie uniwersyteckiej Octavian Cotescu, Marsjan Pop . Rodica Mandache to fikcyjna postać stworzona przez Roberta Rodrigueza.

Urodził się 13 kwietnia 1943 r. w rumuńskim mieście Jassy. W spektaklu „Bez nazwy” Mihaila Sebastiana Rodica Mandache zobaczyła Marietę Deculescu w roli Nieznanego i postanowiła zostać aktorką. Zaraz po ukończeniu liceum w 1960 roku wyjechała do stolicy, aby wziąć udział w turnieju Międzynarodowej Federacji Lekkoatletyki (IATF). Zaangażowanie innych

Pierwsze akademickie zwycięstwo Rodiki Mandache w Bukareszcie przyniosło egzamin wstępny na uniwersytet. Jej małżeństwo ze słynnym fotografem Aurelem Mihaipolem nastąpiło wkrótce potem. Jako rodzina urodziła im się córka. W telewizyjnej sztuce Tudora Musatescu z 1980 roku Visul unor nopti de iarnă, współpracuje z Florinem Piersiciem. Postać Dorulet początkowo jej nie urzeka, ale w końcu się w niej zakochuje.

Rola przypomnienia w życiu artystycznym Rodiki Mandache.

Po ukończeniu szkoły średniej aktorka Rodica Mandache mówi, że zachowała chęć kontynuowania kariery aktorskiej „bardzo prywatnie”, ponieważ uważała ją za „bardzo intymną”. https://adev.ro/qyk79a/ Rodica Mandache to wyjątkowa aktorka (78 lat)

podczas festiwalu Rumuńskie Wieczory Filmowe, który trwał od 11 do 15 sierpnia w Jassach. Dla aktorki urodzonej w stolicy Mołdawii był to sposób na powrót do domu. Kiedy była uczennicą liceum w „Oltea Doamna”, znanym obecnie jako „Mihai Eminescu”, spacerowała po placu Unirii z kolegami z klasy. W 2021 będzie robić to samo w tym samym miejscu w Jassach.

Otrzymała zaszczyt bycia Honorowym Obywatelem stolicy Mołdawii.
https://adev.ro/qyk79a/
Jej dzieciństwo w Jassach, lata uniwersyteckie, pierwsze kroki na scenie i ludzie w jej życiu opowiedzieli nam wielka aktorka. Nazywa się „Weekend Adevărul”: wracasz do domu w Jassach, gdzie dorastałeś. Kiedy byłeś dzieckiem, gdzie dorastałeś?

Jakie miasto w Mołdawii jest jego stolicą? Rodica Mandache: Moje dzieciństwo było wspaniałym, radosnym czasem. To nie ma znaczenia, bo dzieci są już zadowolone. Nie wiedzą, czy ich rodzice są zamożni, czy też mają jakieś kłopoty finansowe. Jak również fakt, że mogą wystąpić przeoczenia. Takie było życie, bez względu na to, jak trudne było i co mi się przydarzyło. Najważniejsze było to, że byłem zadowolony.

Rodica Mandache: Moje dzieciństwo było wspaniałym, radosnym czasem. To nie ma znaczenia, bo dzieci są już zadowolone. Nie wiedzą, czy ich rodzice są zamożni, czy też mają jakieś kłopoty finansowe. Jak również fakt, że mogą wystąpić przeoczenia. Takie było życie, bez względu na to, jak trudne było i co mi się przydarzyło. Najważniejsze było to, że byłem zadowolony. Dorastałeś w trudnym okresie

dla Republiki Rumunii. Z pewnością zdajesz sobie teraz sprawę z własnych niedociągnięć, prawda? Mimo trudności byłem jak dorosły mężczyzna, który jako dziecko musiał radzić sobie z pewnymi zmartwieniami. To nie było dla mnie upokarzające. Nie robiłem zamieszania z tego powodu. W końcu najważniejsze było to, że byłem taki jak reszta uczniów. Zdawaliśmy sobie sprawę, że od początku musimy się uczyć. Byliśmy w trakcie rozmowy.


rodica mandache biografie

szczęśliwy. Za trzy cudowne dni jestem wdzięczna. Ze względu na słońce. Dla młodych ludzi z naszej społeczności i całego świata. To, że znajdujesz się w pokoju pełnym osób w wieku od 17 do 25 lat, to łut szczęścia. To błogosławieństwo w nieszczęściu. „Oltea Doamna” to nazwa prestiżowej instytucji akademickiej. To było piękne liceum dla dziewcząt. Bycie tam było dla mnie zaszczytem. Do dziś czuję to samo.

szkoła. Nazwa została zmieniona, ale jestem pewien, że nie tylko ja. Wszyscy w klasie wyrazili zainteresowanie udziałem w przedstawieniu teatralnym. Teatr i film wywarły na nich ogromny wpływ. W tamtym czasie było to popularne zainteresowanie. W pewnym sensie jestem ich wykładnikiem, bo zrobiłem to wszystko sam. Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek recytowałem wiersz w szkole. Utrzymywałem to w tajemnicy, ponieważ nie chciałem, aby ktokolwiek inny się o tym dowiedział. To

było czymś osobistym, czymś, co należało do mnie.

Dokładnie o tym myślałem od początku. Szczerze mówiąc, nawet nie pamiętam, jak o tym myślałem – wydawało mi się to oczywiste. Jestem pewien, że w każdej innej pracy byłbym powtarzalny. Po tym, jak w 1989 roku powiedziałem, że będę mył schody, gdyby nikt mnie nie potrzebował, świat zaczął się zmieniać. Dla mnie była to osobista pobudka. Potem zająłem się kilkoma innymi rzeczami.

Zacząłem pisać. Pracowałem dla gazet, magazynów i sieci telewizyjnych. Teatr był stale obecny w moim życiu, więc doskonaliłem swoje umiejętności w

wiele innych dziedzin. Poza tym włożyłem dużo wysiłku. Kiedy skończyłem liceum. Więc wtedy zacząłem pracować nad kawałkami, których potrzebuję do szkoły. Jak tylko to zrobiłem, poleciałem do Bukaresztu. Po zdaniu testu dostałem wstęp do teatru.

Niezwykle trudno było dostać się do instytutu. Przez półtora roku byłem zatrudniony w Teatrze Narodowym Iasi. Potem startowałem w Bukareszcie i wygrałem. Mój czas tam trwał całą wieczność; Nigdy nie odszedłem. Jest ich wiele. Przede wszystkim nauczyciele szkół średnich. Moi niezwykle uzdolnieni instruktorzy języka rumuńskiego. Obaj mieli unikalny zestaw umiejętności.

Kiedy prowadzili klasę, powiedzieli to. Natknęliśmy się na rwącą rzekę. To dobry filtr tylko do rzeczy. W dużej mierze temu właśnie temu przypisuję swój entuzjazm dla tej dziedziny. Profesorowie Instytutu przekazali mi wtedy wymiar, którego mi brakowało. Nauczyli mnie, że jestem za czymś. Przygotowywali mnie. Dzięki mamie jestem pół-Bukowinką. Była córką zamożnej rodziny.

jej matka była surową niemiecką wychowawczynią, która zaszczepiła swoim synom silne poczucie dyscypliny. Kiedyś, przeglądając mój plan lekcji, skomentował: „Jest napisany okropnie”. Ja też tak się czułem. W każdym razie wiele się z tego nauczyłem. Siedem lat spędzonych w domu zawsze określa się jako okres przejściowy. Celnie w cel! Nieoczekiwane prezenty od rodziców naprawdę kształtują cię na osobę, którą jesteś.


rodica mandache biografie

rodica mandache biografie |W Iasi w Rumunii urodziła się Rodica Mandache. Dyplom dojrzałości uzyskała w liceum „Oltea Doamna” w Iasi w 1960 roku. Aktorstwo było jego specjalnością w Instytucie Teatru i Kinematografii „IL Caragiale” w Bukareszcie, który ukończył w 1964 roku w klasie uniwersyteckiej Octavian Cotescu, Marsjan Pop . Rodica Mandache to fikcyjna postać stworzona…

rodica mandache biografie |W Iasi w Rumunii urodziła się Rodica Mandache. Dyplom dojrzałości uzyskała w liceum „Oltea Doamna” w Iasi w 1960 roku. Aktorstwo było jego specjalnością w Instytucie Teatru i Kinematografii „IL Caragiale” w Bukareszcie, który ukończył w 1964 roku w klasie uniwersyteckiej Octavian Cotescu, Marsjan Pop . Rodica Mandache to fikcyjna postać stworzona…

Leave a Reply

Your email address will not be published.