Iurie sadovnic biografie

iurie sadovnic biografie

iurie sadovnic biografie

Iurie sadovnic biografie |W młodości urodził się w naddniestrzańskiej wiosce Jura. W czasie służby wojskowej był członkiem grupy jazzowej z Nikołajewa (w latach 70.), grupy „Sonor” (1973-1976) oraz „Bucuria”, „Contemporanul” (1977-1978) i „Bucuria” ( 1979-1982) Instytutu Sztuki.

Filharmonia Kiszyniowa. W 1978 roku zadebiutował w radiu jako wokalista/autor piosenek. Kiedy w 1983 roku założył zespół „Legenda”, trwał on od 1983 do 1993 roku. W 1982 roku opublikował swoją pierwszą piosenkę. Iurie Sadovnic to imię Dziś są 50 urodziny mistrza Iurie Sadovnic-Orheianul. Ludzie rodzą się w Mołdawii, bez względu na to, jak czerwona jest ich skóra.

Niezależnie od tego, jak syberyjski jest reżim, nasza tożsamość narodowa jest nie do złamania. Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz, to książka i dużo odwagi i cierpliwości. Iurie Sadovnic nie rozpoczął kariery jako śpiewak piosenek towarzyskich, potem wydał pieniądze na wystawną willę w Valea Morilor. Do prowadzenia biznesu nie używał systemu gridowego. Śpiewa z głębi artystycznej duszy. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za uwagę.

Być może pewnego dnia zaśpiewamy razem piosenkę wolności ze względu na jego zdolność łączenia się z nami na głębokim poziomie emocjonalnym. Dziękuję za twoją służbę, Mistrzu. Tylko ty grałeś w Naddniestrzu więcej koncertów niż ktokolwiek inny. W Cocieri, Dubasari i innych firmach… Zgadza się. Szczerze mówiąc, okłamywałem cię przez ostatnie dziesięć lat.

Byłem liderem zespołu zarówno w dobrych, jak i złych czasach. Bycie odpowiedzialnym wiąże się z wysoką ceną. Nigdy nie będziesz w stanie zadowolić wszystkich. Ponieważ Naddniestrze jest bardziej „skomunistyczne” niż reszta Dniestru, dołożyliśmy szczególnego wysiłku, żeby w latach 80. i 90. pojechać tam z pokazami. W 1999 roku opublikował zbiór swoich prac „W Codru, jestem w transie.

zielony”.


iurie sadovnic biografie

Po południu 7 czerwca 2021 r. muzyk zastrzelił się w dzielnicy Botanica w swoim mieszkaniu w Kiszyniowie.Ona jest Anamarią Prodan.Viorica Voda (autor)To Aleksander Arsinil.Angelina Jolie jest znaną aktorką.PudżaTeodor Bobonete MihaiIrwin Gottfried, Jr.Vangelis Papathanassiou -Praca Florina PiersiciaAndrea Marin jest znaną postacią wTrandafir tam był.InnaW tym przypadku Loredana Groza.Aleksandra

Stan Bruce WillismWiceprezydent Stanów Zjednoczonych AmerykiClooney, Georgeswspomniany ManoleMariusRihannaAutorką jest Andreea Raicu.MadonnaFlorin CalinescuOpraha

W Rumunii znany jest Vlad Craioveanu. Grecja weźmie udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2022 roku. Horoskop miłosny dla klientów America Express Dobre samopoczucie emocjonalne i fizyczne Horoskop Funny Games jest odtwarzany podczas zakupów w domu w ten weekend. Ona jest Anamarią Prodan. Viorica Voda to Władimir Władimirowicz Aleksandrowicz Angelina

Jolie Puja to święto hinduskie. Theodore Bobonete Mihai Gilbert Papathanassiou, Gottfried Vangelis Dzieło Florina Piersica Andrea Marin jest znaną postacią w Trandafir. Inna W tym przypadku Loredana Groza. Theodora Stanko Bruce Willis Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Clooney, chłopak Georgesa Rihanny, Marius Manole Nazywam się Andreea Raicu. Madonna Florin Calinescu Oprah Vlad Craioveanu- Nawet jeśli w tym stylu brakowało niuansów, podniosłeś go do poziomu wielkości.

Odmawiasz uznania prawdy w tej sprawie. Jeśli o tym pomyślę, być może byłem pierwszą osobą, która zaczęła go używać w tych wczesnych latach. Ta nieznana piosenkarka Toma Alimos była w rzeczywistości pierwszą. Zaczniemy od początku i wypracujemy wyjście. Kiedy zacząłeś śpiewać?
Od dziecka śpiewałem publicznie. Ponieważ nie chcę brzmieć jak snob, byłem jak każde inne dziecko w kraju: pasłem owce.

gęsi. Na wzgórzu zacząłem nucić i grać na flecie, nucąc sobie piosenkę. Jednak zacząłem komponować w piątej lub szóstej klasie. Jako siódmoklasista założyłem zespół w moim rodzinnym mieście. Zbudowałem pierwszą gitarę zespołu. Gram na gitarze elektrycznej! Kiedy grałem, żarówki w mojej gitarze migały na zielono. Gdy zobaczyłem to po raz pierwszy, byłem zaskoczony.


iurie sadovnic biografie

Zajęło mi tydzień, aby przywrócić podstrunnicę do mojej gitary, ponieważ użyłem zielonego orzecha i naciągnąłem struny, gdy była jeszcze mokra. Ludzie z Orhei i Balti przyszli później zobaczyć moją zrobioną na zamówienie gitarę, dzięki pomocy lokalnych rzemieślników. Młody człowiek z gitarą był fenomenem w tamtych latach, od 1966 do 1967; był niekwestionowanym królem list przebojów.

w sąsiedztwie. Korzystając z czasopism i pomocy ojca, zbudowałem od podstaw własną gitarę. Moje adaptery gitarowe również zostały wykonane ręcznie przeze mnie. Co potem zrobiłeś? Byłem w ósmej lub dziewiątej klasie w 1968 roku. Anatol Josanu, urodzony w Jora de Jos i członek JAS Group, i byłem wielkimi fanami francuskich piosenek, szczególnie tych autorstwa Juliena Beco. jesteś gotowy.

pleure”, “Natalie” itp. Pierwsze miejsce zajęło mi w Instytucie Pedagogicznym “Alecu Russo” w Balti, gdzie rektor,

Dowodził pan Borsevici. Wraz z tym przyszedł mój pierwszy duży sukces. Bóg! Potem wszedłem do wioski jak głupiec! Nicolae Stegaru, dyrektor szkoły, był niezwykłą osobą.

Wyprowadzili mnie przed plac, który szlachta nazywała „kwadratem”. Co do reżysera, widzę, jak mówi: „Nasz kot Iurie Sadovnic wychwalał nas w całej republice!” Dał mi też rosyjską książkę pt. „W dzielnicy Rîbnița Republiki Rumuńskiej, 14 grudnia 1951 r. urodził się Iurie Sadovnic.

Był to początek znakomitej kariery muzyka i śpiewaka muzyki rozrywkowej i ludowej w Mołdawii. Z powodu ciężkiej gry na gitarze był dobrze znany. RSSM Artystyczny Emeryt 1984; Medal Zasługi Obywatelskiej 1993; Medal Mircei Eliade; Medal Mihaia Eminescu; Artysta Ludowy Mołdawii i Order Republiki; Urodził się w małej wiosce na Jurze Naddniestrzańskiej.

Solista Filharmonii w Kiszyniowie, występował z grupami wokalno-instrumentalnymi, takimi jak „Outlaws from Susleni”, „Outlaws” z Instytutu Sztuki i „Sonor” Jazz w dzisiejszym stylu Nikołajewa. Debiut radiowy jako wokalista/autor piosenek miał miejsce w 1978 roku. Założony w 1983 roku i prowadzony do 1993 roku zespół Legenda nosi jego imię.

Dopiero w 1982 roku wydał publicznie swoją pierwszą kolekcję piosenek. W 1999 roku ogłoszono, że jego zbiór poezji „Am sa plec en codru verde” jest wystawiony na sprzedaż. Muzyk zastrzelił się 7 czerwca 2021 r. w swoim mieszkaniu w Kiszyniowie w dzielnicy Botanica. W młodości urodził się w wiosce w regionie Jura w Szwajcarii.

Naddniestrze. Oprócz pracy solowej z „Outlaws”, występował także z grupą „Sonor”, ​​grupą jazzową Nikolaev, grupą jazzową Nikolaev, grupami jazzowymi „Contemporanul” i „Bucuria” Filharmonii im.


iurie sadovnic biografie

Iurie sadovnic biografie |W młodości urodził się w naddniestrzańskiej wiosce Jura. W czasie służby wojskowej był członkiem grupy jazzowej z Nikołajewa (w latach 70.), grupy „Sonor” (1973-1976) oraz „Bucuria”, „Contemporanul” (1977-1978) i „Bucuria” ( 1979-1982) Instytutu Sztuki. Filharmonia Kiszyniowa. W 1978 roku zadebiutował w radiu jako wokalista/autor piosenek. Kiedy w 1983 roku założył zespół „Legenda”,…

Iurie sadovnic biografie |W młodości urodził się w naddniestrzańskiej wiosce Jura. W czasie służby wojskowej był członkiem grupy jazzowej z Nikołajewa (w latach 70.), grupy „Sonor” (1973-1976) oraz „Bucuria”, „Contemporanul” (1977-1978) i „Bucuria” ( 1979-1982) Instytutu Sztuki. Filharmonia Kiszyniowa. W 1978 roku zadebiutował w radiu jako wokalista/autor piosenek. Kiedy w 1983 roku założył zespół „Legenda”,…

Leave a Reply

Your email address will not be published.