Iulia parlea biografie


iulia parlea biografie

iulia parlea biografie |Iulia Pârlea, lepiej znana pod pseudonimem Cine, jest nową prezenterką pogody dla Pro TV. Rumuńska weteranka telewizyjna i radiowa Iulia Pârlea dołącza do Pro TV jako nowy prezenter kolumny Vremea. Zgodziła się podjąć wyzwanie dołączenia do ekipy Pro TV i teraz będzie

widoczne na małych ekranach nowego projektu. Zespół Pro TV dodał nowego członka. Tematem artykułu jest Iulia Pârlea, dziennikarka z 14-letnim stażem telewizyjnym i radiowym. Od tego czasu to do niego należy przekazywanie informacji o pogodzie na stacji.

na Pache Protopopescu. Narratorka mówi, że jest ogarnięta emocjami i nie może się doczekać spotkania z Profesjonalistami. Iulia Pârlea powiedziała o swoim nowym projekcie: Iulia Pârlea, weteranka od 14 lat w telewizji i 6 w radiu, będzie gospodarzem programu.

Nowy prezenter PRO TV WEATHER przejmuje stery. Iulia rozpocznie prezentację kolumny dziś wieczorem o godzinie 19:00, po wiadomościach PRO TV i wiadomościach sportowych. Emocjonalna prezenterka mówi, że szybko stała się częścią grupy, którą opisuje jako „niesamowitą”.

W grę wchodzi znana firma zajmująca się produkcją telewizyjną. „Nie dlatego, że jestem przed kamerami, ale dlatego, że stałam się częścią rodziny PRO TV! Iulia Pârlea, studentka Uniwersytetu w Bukareszcie, wyraziła wdzięczność „wspaniałemu” i „profesjonalnemu” zespołowi, znalezione na uniwersytecie. Iulia planuje to

Uzupełnij zespół, który od kilku lat prezentuje kolumnę POGODA w PRO TV. To dla mnie profesjonalne spełnienie i nie mogę się doczekać, kiedy poznam publiczność PRO” – powiedziała. „Jestem przekonana, że ​​będziemy dobrze współpracować.” Obawiam się, że to prawda.

Jednak był krótkotrwały. Pracowałem przy kilku projektach w Stanach Zjednoczonych i jednym w Grecji. Po kilku miesiącach w Rumunii zacząłem pracować w telewizji i postanowiłem zrezygnować z modelingu. Przez cały czas trwania opowiadania: Iulia Pârlea, prezenterka Vremea w Pro TV, udzieliła wywiadu. Przeszliśmy od etapu modelowania.

nadawca: „Pracowałem nad kilkoma projektami w kraju i jednym w Grecji”. Libertatea: Od 14 lat pracujesz w branży medialnej, zarówno w telewizji, jak iw radiu. Jak zacząłeś swój start w świecie biznesu? Czy pamiętasz dokładnie moment, w którym zdałaś sobie sprawę, że chcesz podążać tą konkretną ścieżką kariery w pełnym wymiarze godzin? Iulia Pârlea (Włochy): Kiedy byłam dzieckiem, zaczęłam swoją przygodę ze światem biznesu.

modelka i agencja poprosiły mnie o udział w castingu. Segment pogody lokalnej stacji telewizyjnej potrzebował nowego prezentera. Poszedłem do pani Ileany Cârstea na lekcje dykcji po obsadzeniu. W końcu byłem tutaj, aby zrelacjonować sport. Wszystko działo się tak szybko, że nie miałem pojęcia, co się dzieje.


iulia parlea biografie

aspiracje zawodowe w branży medialnej. Jakieś dwa lata temu zacząłem zdawać sobie sprawę, że w tym kierunku chcę podążać w swoim życiu. Przez cały czas trwania opowiadania: Iulia Pârlea, prezenterka Vremea w Pro TV, udzieliła wywiadu. Przeszliśmy od modelingu telewizyjnego: „Miałem kilka wpadek podczas pobytu w kraju”.

“gdzieś w Grecji” – Hehe, miałem 31 lat! Jesienią skończę 37 lat. Jako prezenterka telewizyjna moja pierwsza praca przyszła do mnie, zanim skończyłem 23 lata. Przyznam się: nic nie wiedziałem! W wyniku niedopasowania kasku podczas pierwszego występu, zostałem nazwany „szczęściem początkującego”. Kiedy robiłem wywiady sportowe, miałem problem z wymówieniem nazwisk sportowców.

Zgadza się, jeśli jesteś zagranicznym sportowcem. Po raz pierwszy widząc Bastiana Schweinsteigera na suflerze, pomyślałem, że zemdleję! Przez cały czas trwania opowiadania: Iulia Pârlea, prezenterka Vremea w Pro TV, udzieliła wywiadu. Odkąd minęły czasy modelingu telewizyjnego: „Mam wiele kontraktów w kraju i

Tak, pracowałem przy kilku programach telewizyjnych i zawsze chciałem więcej i pracowałem nad doskonaleniem swoich umiejętności. Ta okazja z PRO TV News utwierdza mnie w przekonaniu, że moje starania na przestrzeni lat nie poszły na marne. W odpowiedzi na pytanie mam dom.

sugerować, że chrapię z jednym uchem podpartym. Jest jeszcze wiele rzeczy, których muszę się nauczyć! Przez cały czas trwania opowiadania: Iulia Pârlea, prezenterka Vremea w Pro TV, udzieliła wywiadu. Przeszliśmy od modelingu telewizyjnego: „Miałem kilka kontraktów w kraju i jeden w Grecji”. Plaża jest jednym z moich ulubionych miejsc do spacerów jako mężczyzna.

który lubi książki, filmy, jedzenie poza domem, podróże i sporty zimowe. Wstyd się przyznać, że nie uprawiam wielu sportów. Dlaczego więc nie zacząć od razu? Nigdy nie byłam i nigdy nie przejdę na dietę. Jestem świadomy tego, co jem. Iulia Pârlea i ja rozmawialiśmy, a oto rezultat:

Vremea, prezenter Vremea w telewizji profesjonalnej. Odkąd minęły czasy modelingu telewizyjnego: „Miałem kilka w kraju, a także jeden w Grecji”. Od godziny 19:00 nowego prezentera PRO można oglądać w najważniejszych wiadomościach dnia, a także Wiadomościach Porannych i Lunchowych, które emitowane są od godziny 7:00.

m.

PRO TV emituje program w dni powszednie i w weekendy. – Tak, jestem teraz zadowolony. Staram się nie mieć obsesji na punkcie rzeczy, które są poza moją kontrolą. Jestem wdzięczny za lekcje, których nauczyłem się z przeszłości, jestem zadowolony z tego, gdzie jestem teraz i mam nadzieję na przyszłość. Iulia Pârlea i ja rozmawialiśmy, a oto rezultat:

Prezenter Vremea z Vremea Rubric Pro TV. Odkąd minęły czasy modelingu telewizyjnego: „Miałem kilka kontraktów w kraju i jeden w Grecji”. Nowa prezenterka WEATHER Iulia Pârlea z PRO TV ma 14 lat doświadczenia w telewizji i radiu. Po północy w

Premiera odbyła się 21 marca o godzinie 19:00, po wiadomościach PRO TV i wiadomościach sportowych, które były emitowane w tym samym czasie. „Nie dlatego, że jestem przed kamerami, ale dlatego, że stałem się częścią rodziny PRO TV! Wszyscy byli przyjaźni i pomocni, a praca z nimi była przyjemnością.

Iulia Pârlea podziękowała wszystkim, którzy powitali ją przed debiutem w Pro TV.

iulia parlea biografie

iulia parlea biografie

iulia parlea biografie |Iulia Pârlea, lepiej znana pod pseudonimem Cine, jest nową prezenterką pogody dla Pro TV. Rumuńska weteranka telewizyjna i radiowa Iulia Pârlea dołącza do Pro TV jako nowy prezenter kolumny Vremea. Zgodziła się podjąć wyzwanie dołączenia do ekipy Pro TV i teraz będzie widoczne na małych ekranach nowego projektu. Zespół Pro TV dodał…

iulia parlea biografie |Iulia Pârlea, lepiej znana pod pseudonimem Cine, jest nową prezenterką pogody dla Pro TV. Rumuńska weteranka telewizyjna i radiowa Iulia Pârlea dołącza do Pro TV jako nowy prezenter kolumny Vremea. Zgodziła się podjąć wyzwanie dołączenia do ekipy Pro TV i teraz będzie widoczne na małych ekranach nowego projektu. Zespół Pro TV dodał…

Leave a Reply

Your email address will not be published.